Aktuálně z masérny

Podívejte se na aktuální informace a prodkukty. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme.

Podrobnosti

Wellness

Kokosovo čokoládová, Natural spa wax, Čokoládové masáže, o Medová masáž, a další.

Podrobnosti

Regenerace a zdraví

Lymfatické masáže, Masáže, Cvičení, Cvičení dle Mojžíšové, a další.

Podrobnosti

Ostatní

Podiatrie, Aromaterapie, Sm systém, Přírodní potravinové doplňky

Podrobnosti

Čokoládový hodinový relax – EXCLUSIVE

Smyslné pohlazení kakaa a exklusivních olejů z vanilky, kardamomu, máty, pomeranče
a citronu.

Relaxační hodinová masáž zadní strany nohou, zad a šíje kakaovým balzámem z těch nejkvalitnějších kosmetických surovin. Tuto masáž lze doporučit všem, kdo milují příjemné masážní doteky podpořené podmanivou vůní. Pro všechny, kteří chtějí relaxovat a užívat si jemného tepla prostupujícího hluboko do těla. Obsažené éterické oleje mají příznivý vliv na tělo a psychiku.

Kakaové a bambucké máslo ve spojení s éterickými oleji z vanilky, kardamomu, máty, pomeranče a citronu, Vám přinese nevšední smyslový zážitek.
Citronový olej má osvěžující a díky aldehydům současně i uklidňující účinky, je dobrým nervovým stimulátorem.
Kardamom je tonikem tělesné životní energie. Z psychologického hlediska napomáhá při špatné koncentraci, těkavosti, myšlenkové únavě. Obnovuje chuť do života a známé jsou i jeho afrodiziakální účinky.
Máta působí na nervový systém, tiší hysterii, posiluje nervovou činnost, povzbuzuje při apatii. Chladí a prokrvuje, tonizuje a osvěžuje. Má antibakteriální, antiseptické, protikřečové, proti horečnaté a bolest tlumící účinky.
Pomeranč blahodárně ovlivňuje nervovou soustavu, občerstvuje mysl, rozveseluje a odstraňuje napětí. Harmonizuje duši při depresi, smutku, neklidu a úzkosti. Masáž pomerančovým olejem probouzí všechny smysly.
Vanilka je využívána jako antidepresivum, zmírňuje stavy úzkosti. Působí proti nervozitě a psychickému napětí, nespavosti a nechutenství. Uvolňuje, uklidňuje. Má afrodiziakální účinky. Je excelentní pro partnerské masáže.