Aktuálně z masérny

Podívejte se na aktuální informace a prodkukty. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme.

Podrobnosti

Wellness

Kokosovo čokoládová, Natural spa wax, Čokoládové masáže, o Medová masáž, a další.

Podrobnosti

Regenerace a zdraví

Lymfatické masáže, Masáže, Cvičení, Cvičení dle Mojžíšové, a další.

Podrobnosti

Ostatní

Podiatrie, Aromaterapie, Sm systém, Přírodní potravinové doplňky

Podrobnosti

Podiatrická péče na našem pracovišti a zdravotní stélky do obuvi

 

Péče o nohu (podiatrie) ještě stále není v naší zemi na příliš vysoké úrovni. Spousta z Vás jistě zná situaci, kdy jde do obchodu s obuví či sportovní prodejny zakoupit stélky do obuvi pro ten či onen účel a výběr i erudované rady bývají na velmi nízké úrovni, jsou-li vůbec nějaké. Také individuálně vyráběná protetika přinesená z ortopedické ambulance (tzv. na míru) většinou nepřináší potřebný komfort a většina z Vás je dlouho nenosí.  Nejlepším řešením v této problematice jsou speciálně vybavená podiatrická/podologická pracoviště. (podiatrie/podologie – obor zabývající se chodidlem). Bohužel jich prozatím v ČR není mnoho.

podoskop1   podoskop2

Na našem pracovišti provádíme vyšetření chodidla na podoskopické desce. Posouzení různých vad, doporučení cvičení, korekce vad tejpování chodidla. Také Vám pomůžeme vybrat a upravit stélku do obuvi (různé druhy od tenisek až po lodičky) tak, aby kompenzovala Vaše potíže (dočasné po úrazech a operacích, či už trvalé-patologické) a umožnila Vám opětovné nastolení komfortu nejen pro Vaše chodidla. Špatným postavením chodidel totiž můžeme velmi negativně ovlivňovat další segmenty těla jako kolena, kyčelní klouby, pánev, křižokyčelní skloubení atd.

V naší provozovně naleznete stélky od významných světových firem jako SUPERfeet, SCHEIN, VASYLI. Pokud máte zájem o nastolení komfortu pro Vaše nožky, více o těchto produktech naleznete v MENU.

Více o podiatrii po kliknutí na logo České podiatrické společnosti (vlevo).