Aktuálně z masérny

Podívejte se na aktuální informace a prodkukty. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme.

Podrobnosti

Wellness

Kokosovo čokoládová, Natural spa wax, Čokoládové masáže, o Medová masáž, a další.

Podrobnosti

Regenerace a zdraví

Lymfatické masáže, Masáže, Cvičení, Cvičení dle Mojžíšové, a další.

Podrobnosti

Ostatní

Podiatrie, Aromaterapie, Sm systém, Přírodní potravinové doplňky

Podrobnosti

Rezervace on-line masáže Kroměříž

P.S. rezervační systém funguje bez problémů, jen momentálně negeneruje moc volných termínů. Omlouvám se tímto za momentální naplněnost diáře .

 


Nabízíme Vám možnost on-line rezervace termínu. Stačí pouze kliknout na tlačítko vytvořit rezervaci, dále pak vybrat proceduru, terapeuta (není podmínkou) a systém Vám vypíše všechny dostupné termíny pro danou proceduru (ev. vybraného pracovníka).
Stačí rozkliknout zvýrazněné datum a vybrat čas. Pak už jen vyplníte svoje PŘÍJMENÍ A EMAIL a termín je zarezervován (v případě, že vlastníte předplatné, prosíme vypsat číslo předplatného do poznámky). Případně si můžete na Reserviu vytvořit účet (viz obrázek níže) a získáte tak možnost jednoduché přihlášení a přehled o všech Vašich provedených rezervacích.

O provedení rezervace Vám přijde email s potvrzením. Před blížícím se termínem návštěvy Vás systém sám upozorní formou sms a emailu.
Přes potvrzovací email je také možno termín zrušit kliknutím na odkaz dole v emailu. Kalendář je dostupný vždy na 2 měsíce dopředu. Pokud by jste potřebovali s rezervací poradit, nebo Vám systém nevyhovuje, tak jsme samozřejmě dále k dispozici na uvedených kontaktech (email, kontaktní formulář, případně sms nebo telefon, facebook). Jen prosíme o trpělivost – v průběhu pracovní doby od klientů neodcházíme, proto na mejlíky, sms a nepřijaté hovory odpovídáme většinou až po skončení pracovní doby.

Děkujeme za pochopení, Radim Horenský

Krátké video s ukázkou provedení rezervace: