Aktuálně z masérny

Podívejte se na aktuální informace a prodkukty. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme.

Podrobnosti

Wellness

Kokosovo čokoládová, Natural spa wax, Čokoládové masáže, o Medová masáž, a další.

Podrobnosti

Regenerace a zdraví

Lymfatické masáže, Masáže, Cvičení, Cvičení dle Mojžíšové, a další.

Podrobnosti

Ostatní

Podiatrie, Aromaterapie, Sm systém, Přírodní potravinové doplňky

Podrobnosti

Australské stélky Vasyli

 

Image

Vážení klienti, dovolujeme si Vám představit zdravotní stélky do obuvi od australské firmy VASYLI. Vasyli Medical je jedinečná australská firma založená v roce 1979 Phillipem Vasyli. V současné době tato rodinná firma působí na 4 kontinentech ve více jak 20 zemích. Má otevřeny pobočky v Queenslandu (Austrálie, Suffolku (Velká Británie) a Kalifornii (USA). Více o firmě se můžete dozvědět na odkazu oficiální web VASYLI.

Tyto stélky jsou navrženy jako flexibilní protetika. Stavebnicový systém Tri-Compound  (TCC ™) je designově patentovaný prvek. Tento systém umožňuje za pomoci tepla tvarově přizpůsobit stélku a dolepením korekčních dílů přizpůsobit protetiku individuálním potřebám klienta. Směs materiálů protetiky (PU, EVA a Sorbon) zaručuje pohodlí, funkčnost a biomechanické ovládání.

V naší provozovně naleznete od této firmy tyto produkty:

 

VASYLI Medical – High Density

Termoplastické stélky o vysoké hustotě materiálu.  Zajišťují pohodlí a přitom pevné biomechanické ovládání. Červená densita – vysoký výkon protetiky.  Jsou ideální pro sportovce, velmi aktivní uživatele a také pacienty s nadváhou. Takováto flexibilně navržená základní stélka nabízí kontrolu postavení zadonoží (paty) a nalepením korekčních prvků, jemné doladění vad jako vbočené či vybočené předonoží či podporu “příčné klenby“ a tím individuální řešení klientových potíží v trojrozměrné rovině.

Velikosti: Děti Sm, děti, XS, S, M, L, XL a XXL

 

 

VASYLI Medical – Medium Density

medical_lowTermoplastické stélky konstruované pro „průměrného“ pacienta s obecnou potřebou protetiky. Modrá hustota protetiky poskytuje vynikající biomechanické ovládání. Takováto flexibilně navržená základní stélka nabízí kontrolu postavení zadonoží (paty) a nalepením korekčních prvků, jemné doladění vad jako vbočené či vybočené předonoží či podporu “příčné klenby“ a tím individuální řešení klientových potíží v trojrozměrné rovině.

Velikosti: Děti Sm, děti, XS, S, M, L, XL a XXL

 

 

 

VASYLI Medical – Low Density

medical_mediumTermoplastické stélky ideální pro seniory, diabetické a artritické pacienty. Pro všechny citlivé pacienty, kteří vyžadují zvláštní pozornost. Díky nižší hustotě protetiky se snadno přizpůsobí a přitom si stále zachovávají správné biomechanické vlastnosti. Takováto flexibilně navržená základní stélka nabízí kontrolu postavení zadonoží (paty) a nalepením korekčních prvků, jemné doladění vad jako vbočené či vybočené předonoží či podporu “příčné klenby“ a tím individuální řešení klientových potíží v trojrozměrné rovině.

Velikosti: Děti Sm, děti, XS, S, M, L, XL a XXL

 

 

Vasyli Howard Dananberg

Termoplastická stélka speciálně vyvinutá pro léčení či zmírnění obtíží, spojených se špatnou funkcí I. metatarsu (1. záprstní kůstka – dg.hallux valgus aj). Světově první profesionální protetické zařízení s odnímatelnou sekcí pod prvním paprskem. Stélka byla navržena s proximálním a distálním dílem, které mohou být odstraněny samostatně nebo společně podle potřeby. Takto je schopna již hotová stélka akceptovat rozdílnou délku končetiny a zajistit stabilitu 1. paprsku každému. V případech, kdy je nutné maximální odlehčení pod základním kloubem palce, (strukturální Hallux Limitus – SHL), mohou být oba díly odstraněny. Tím docílí stélka cestou nejmenšího odporu zvýšení funkce 1. paprsku. Kromě vyměnitelných dílů, je tato stélka také tepelně tvarovatelná. Takováto flexibilně navržená základní stélka nabízí kontrolu postavení zadonoží (paty) a nalepením korekčních prvků, jemné doladění vad jako vbočené či vybočené předonoží či podporu “příčné klenby“ a tím individuální řešení klientových potíží v trojrozměrné rovině.

Komfortní vrchní semiš je impregnovaná antibakteriální FootFresh ® vrstva.

 

 

 

 

VASYLI heel pain (protetika při bolesti paty)

VASYLI heel pain je novým protetickým přírůstkem do řady VASYLI. Je speciálně navržen tak, aby poskytoval okamžitou úlevu od bolestivých pat tam, kde jsou jiné protetiky příliš objemné. Modrá hustota protetiky poskytuje dostatečný komfort a současně vynikající biomechanické vlastnosti.

Velikosti: S a L

 

Vasyli Armstrong (diabetická)

Diabetická protetika, která řeší klíčové problematické oblasti pro diabetické nohy – smyk / tření a tlak. Díky využití patentované technologie Glidesoft ®, tato jedinečná kombinace stavebních materiálů snižuje smykové tření o více než 50% * a tím nástup plantární vředů o více než 70% **, ve srovnání s běžnými diabetickými vložkami (bylo vědecky prokázáno). Spodní a horní část stélky Vasyli-Armstrong se mezi sebou pohybují. Tím se výrazně snižují smykové / třecí síly. To zase pomáhá při redukci kožních lézí a možnost infekce / ulcerace.

 

 Jedinečná kombinace materiálů:

 

 

 

 

1. Outlast ® konstantní teplotou materiál krytu

2. Plastazote vrstva (tepelně tvarovatelná, zaručuje 100% plantární kontakt s povrchem)

3. Tlumícím vrstva

4. Teflon ® vrstva

5. EVA základní vrstvy (tepelné tvarovatelné)

 

Vasyli Ortopedické korekční díly

Korekční díly předonoží

Varózní předonoží:

Korekční díly, vkládající se pod hlavičku I metatarsu. K dispozici ve 2, 4 a 6° provedení

forefoot-varus

 

 

 

Valgózní předonoží:

Korekční díly, vkládající se pod hlavičku V metatarsu. K dispozici ve  4 a 6° provedení

 

 

 

Korekční díly zadonoží

Varózní zadonoží:

Korekční díl, vkládající se pod patu. K dispozici ve 2 a 4° provedení.

rearfoot-varus

 

 

 

 

Vasyli podpatěnka:

podpatenkaV určitých případech může nastat situace, že pacient potřebuje zvýšit patu (např. snížit napětí Achillovy šlachy, nestejná délka končetin apod.). Tyto podpatěnky se umísťují od zadního okraje stélky a pokračují dopředu, kde končí v tarzální oblasti. Jsou k dispozici v tloušťkách 4 mm, 6mm a 8mm v malých, středních a velkých.

 

 

 

 

 

Metatarzální srdíčka:

metatarsal-raiseNěkteří pacienti trpí obtížemi v přední části nohy, jako je Metatarsalgia, Interdigitální neuritida či neuromas atd.. I když některé z těchto problémů jsou kontrolovatelné pomocí stélek, občas metatarzální oblast potřebuje korekční díl na další podporu struktury. Metatarzální srdíčko VASYLI se umísťuje na horní straně stélky do středu, ale může být posunuto mírně ke vnitřní nebo vnější straně stélky pro extra podporu 4. nebo 2. metatarzu.