Aktuálně z masérny

Podívejte se na aktuální informace a prodkukty. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme.

Podrobnosti

Wellness

Kokosovo čokoládová, Natural spa wax, Čokoládové masáže, o Medová masáž, a další.

Podrobnosti

Regenerace a zdraví

Lymfatické masáže, Masáže, Cvičení, Cvičení dle Mojžíšové, a další.

Podrobnosti

Ostatní

Podiatrie, Aromaterapie, Sm systém, Přírodní potravinové doplňky

Podrobnosti

Aktuálně z masérny

Případná omezení provozu:
30. a 31.12. ZAVŘENO
Info (SMS, Whatsapp, tel.) 603 497 764, mejlík nebo v on-line kalendáři zde.

Nechodí Vám “Občasník z Masérny” s aktuálními informacemi, slevami, atd.? Přihlášení k odběru zde.

 • Otvíráme v pondělí 3.1.2022
  Vážení klienti, dovolte mi touto cestou poděkovat za společné kroky, okamžiky, které jsme v roce 2021 společně mohli ujít. Někdy to šlo hladce, jindy ztěžka. Tak už to v životě bývá – pohodlí a klídek nás asi správným směrem neposouvají. A tak přeji každému dostatek sil na další kroky životem, aby byli s otevřeným srdcem, otevřenou myslí, na moudré kroky a rozhodnutí, abychom včas rozpoznali, že jdeme správným směrem.

  V úctě Radim a kolektiv masérny – mějte se všichni moc dobře 🙏.

 • 2021-11-22
   Klienty nelustrujeme, myslíme si, že nemáme právo vyzvídat soukromé informace o jejich zdravotním stavu (viz článek v souvislosti s vyjádřením ústavního soudu zde).
 • 2021-11-22
  Omlouváme se všem příznivcům cvičení, ale s ohledem na komplikovanou epidemiologickou situaci a nařízení vlády, se cvičení do odvolání nebude konat. Ale myslete prosím na svá těla cvičte poctivě doma.
  Děkujíííí Míša

 • 2020-11-02
  Pro toho, kdo si chce trochu dát do těla, jsem natočil cca 20min blok posilovacího cvičení. Inspiraci naleznete na kanále MASÉRNY BAZÉN na Youtube.
 • 2020-10-02 
  Jsem potěšen, pozvat všechny klienty, kteří touží po vyrovnání svých energetických hladin, na cvičení kolegy Pavla.
  Pavel není jen šikovný masér, ale také už nějaký ten rok cvičí Taichi (mimo jiné).😉
  Vážení klienti, dovoluji si Vás pozvat na ranní cvičení Tai chi, Chi gong v pondělí od 6:30 do 7:30.😍
  Přijďte si rozpohybovat svá těla do nového dne. Rezervace na https://www.jogasberuskou.cz/taichi/

 • Nově nás můžete kontaktovat také přes Whatsapp na našem telefonním čísle 603 497 764
 • Pokud byste chtěli protáhnout tělo a zacvičit si doma, v době karantény, nabízím možnost inspirace na uvedených videiích 🙂
  protažení – rozcvička

  protažení zad – cviky v kleče
 • Od 25. května 2018 nabývá účinnosti Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Rád bych Vás tímto ubezpečil, že Vaše data jsou u nás jako v bavlnce :-). Veškeré Vámi zadané údaje (jméno, tel, email) jsou chráněny na serveru rezervačního systému Reservia a nejsou nikomu dalšímu podstupovány. Samozřejmě ani masérna nespí, a tak je pro Vás v masérně a na webu k přečtení „Vnitřní směrnice o nakládání s osobními údaji v Masérně“, kde se můžete dočíst, co je sbíráno, kam je co ukládáno a kdo k tomu má přístup. 
 • Pro milovníky masáží je nově v nabídce masáž NAHŘÁTÝMI LÁVOVÝMI KAMENY. Více info k proceduře zde.
lávové kameny      
 • Novinka v masérně- dětské OTC orthotics stélky. Nebývale stabilní vkládací 3/4 stélka. Více info na stránce SUPERFEET                                                                                                                         OTC
 • Nově jsme zařadili do nabídky kvalitní preparáty od firmy Vitaharmony, které můžete zakoupit v masérně s 15% SLEVOU. Jedná se zejména o Chlorellu i Spirulinu, které pomáhají efektivně odbourávat nežádoucí toxické látky a hlavně nebezpečné volné radikály. Poutají je na sebe a přirozenými cestami je odvádějí z těla pryč. Při kombinování chlorelly a spiruliny do těla dostáváme kompletní sortiment aminokyselin, ze kterých si pak naše tělo buduje vlastní bílkoviny. Chlorella je vhodnější tam, kde je třeba regenerace, doplnění živin či působit preventivně, spirulina je pro posílení vitality, spalování tuků. Ideální je kombinace obou. Více naleznete na odkazu vitamíny a minerály, nebo kliknutím zde.

chlorella