Aktuálně z masérny

Podívejte se na aktuální informace a prodkukty. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme.

Podrobnosti

Wellness

Kokosovo čokoládová, Natural spa wax, Čokoládové masáže, o Medová masáž, a další.

Podrobnosti

Regenerace a zdraví

Lymfatické masáže, Masáže, Cvičení, Cvičení dle Mojžíšové, a další.

Podrobnosti

Ostatní

Podiatrie, Aromaterapie, Sm systém, Přírodní potravinové doplňky

Podrobnosti

Aktuálně z masérny

Případná omezení provozu:

Aktuálně – bez OMEZENÍ PROVOZU 

Info na telefonu 603 497 764, sms, mejlík nebo v on-line kalendáři zde.

Nechodí Vám “Občasník z Masérny” s aktuálními informacemi, slevami, atd.? Přihlášení k odběru zde.

  
 • Vážení příznivci SM systému, od října (mimo 8.10.) už cvičíme v tělocvičně na ZŠ Oskol. Začínáme cvičit od 18,10 hod. Více na webu
Vážení klienti masérny,
dovoluji si Vás hromadně pozdravit na sklonku léta, v období nastávajícího podzimu. V období, kdy nám příroda, Matka Země, vydává své poslední plody a pomalu se připravuje na klid. Pro nás v masérně naopak nastává ta hlavní sezóna. S přibývajícím chladem a vlhkem, úbytkem pohybu, pohodlím a dietetickými prohřešky se (nejen) naše těla často dostávají z harmonie a rovnováhy a objevuje se nejeden neduh. Věřím, že My v masérně budeme připraveni Vám být nápomocni k podpoře a znovunastolení této rovnováhy.
A tak si dovolím přidat pár praktických informací z masérny.

 • Trochu se nám v posledních měsících pozměnily provozní hodiny jednotlivých masérů. Novinkou jsou dopolední časy Adélky. Více objevíte v Reserviu při samoobslužném provádění rezervace.
  Kolega Pavel nám konečně začal veřejně cvičit Tai Chi Quan v jógovém studiu Beruška. Více info na tel 737 438 776.
  V průběhu Září bychom chtěli zjednodušit nabídku procedur tak, aby pro Vás byla přehlednější a jasnější. Snad se dočkáme i nějaké novinky :-).
 • Podzimní sleva na „Hádka“, poučné čtení o tucích a olejích, zázvorovém éterickém oleji, ale také moudra čerpající ze staré čínské filosofie (článek ELEMENT KOV) a mnoho zajímavého, včetně rad a receptů, se můžete dočíst v nově pojatém čtvrtletníku AROMATERAPIE 3/2019. Podzimní sleva v masérně na slevové preparáty z „Hádkovi“ dílny následující. SLEVA 5% + našich 10% z masérny na objednávky v těchto termínech:
  objednávky do 14.9.2019
  objednávky do 28.9.2019
  Objednávat přes masérnu můžete pomocí emailu, kontaktního formuláře, osobně, či telefonu.
 • Skupinka SM systému bude s ohledem na počasí cvičit stále venku. Případná změna bude na facebooku a webu masérny. Případné info podá moje milovaná žena na misahore@gmail.com či tel 777 249 120.

Závěrem bych Vám chtěl poděkovat za přízeň s naším přáním, aby pro Vás masérna byla prostorem klidu, tepla, vůně a kvalitní péče. Zkrátka prostorem, kde se na Vás budeme těšit, prostorem, kde Vám bude dobře. Popřeji, aby Vám síly vydržely, radost, vděk a pokora z prožitého dne Vás neopouštěla a zpříma jste mohli kráčet dál po Vaši životní cestě.
V úctě, lásce a pokoře Radim Horenský 🕉☯️💗.

 • Milí příznivci cvičení spirální stabilizace,
  od 21.5. cvičíme venku na čerstvém vzduchu. Pršet by nemělo, ale raději si vezměte nějakou lehkou bundu nebo mikinu. Budeme se scházet na tenisovém kurtu u atletického stadionu, vždy v úterý od 18.30-19.30. Na stadion vcházejte brankou z Vrchlického ulice. Hole i podložky budou k dispozici.
  Budu se na Vás těšit. MíšaPro ty z Vás, kteří přijedou autem – pohodlně lze zaparkovat před knihovnou Kroměřížska.
 • Od 25. května 2018 nabývá účinnosti Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Rád bych Vás tímto ubezpečil, že Vaše data jsou u nás jako v bavlnce :-). Veškeré Vámi zadané údaje (jméno, tel, email) jsou chráněny na serveru rezervačního systému Reservia a nejsou nikomu dalšímu podstupovány. Samozřejmě ani masérna nespí, a tak je pro Vás v masérně a na webu k přečtení „Vnitřní směrnice o nakládání s osobními údaji v Masérně“, kde se můžete dočíst, co je sbíráno, kam je co ukládáno a kdo k tomu má přístup. 

 

 • Od 17. září začíná s provozem sauny zvýhodněná nabídka masáží SAUNA + MASÁŽ = SLEVA 50 Kč. Od pondělí do pátku můžete využít slevy na masáž u Pavla či Adélky. Stačí si vyzvednout v pokladně sauny kartičku na sleva a ta Vám bude při placení masáže odečtena.  

 

 • Pro milovníky masáží je nově v nabídce masáž NAHŘÁTÝMI LÁVOVÝMI KAMENY. Více info k proceduře zde.

  lávové kameny

  lávové kameny

 • Novinka v masérně- dětské OTC orthotics stélky. Nebývale stabilní vkládací 3/4 stélka. Více info na stránce SUPERFEET                                                                                                                         OTC
 • Přidána stránka pro příznivce SM systému (nově nazýván systém spirální stabilizace). Více naleznete na odkazu SM systém nebo kliknutím zde.lano
 • Nově jsme zařadili do nabídky kvalitní preparáty od firmy Vitaharmony, které můžete zakoupit v masérně s 15% SLEVOU. Jedná se zejména o Chlorellu i Spirulinu, které pomáhají efektivně odbourávat nežádoucí toxické látky a hlavně nebezpečné volné radikály. Poutají je na sebe a přirozenými cestami je odvádějí z těla pryč. Při kombinování chlorelly a spiruliny do těla dostáváme kompletní sortiment aminokyselin, ze kterých si pak naše tělo buduje vlastní bílkoviny. Chlorella je vhodnější tam, kde je třeba regenerace, doplnění živin či působit preventivně, spirulina je pro posílení vitality, spalování tuků. Ideální je kombinace obou. Více naleznete na odkazu vitamíny a minerály, nebo kliknutím zde.

chlorella