Aktuálně z masérny

Podívejte se na aktuální informace a prodkukty. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme.

Podrobnosti

Wellness

Kokosovo čokoládová, Natural spa wax, Čokoládové masáže, o Medová masáž, a další.

Podrobnosti

Regenerace a zdraví

Lymfatické masáže, Masáže, Cvičení, Cvičení dle Mojžíšové, a další.

Podrobnosti

Ostatní

Podiatrie, Aromaterapie, Sm systém, Přírodní potravinové doplňky

Podrobnosti

Aktuálně z masérny

Případná omezení provozu:
AKTUÁLNĚ
bez omezení provozu ->
dle on-line objednávek.
Info (SMS, Whatsapp, tel.) 603 497 764, mejlík nebo v on-line kalendáři zde.

Nechodí Vám „Občasník z Masérny“ s aktuálními informacemi, slevami, atd.? Přihlášení k odběru zde.

 
 • 2023-09-05
  Nové číslo časopisu Aromaterapie od firmy Karel Hadek je na světě (stáhnout můžete zde) a v něm mnoho zajímavých rad např. jak si lépe poradit s chladnějším počasím, jak na plísně, vlkost… ale také spousta voňavých olejíčků a jiných pomocníčků.
  V případě zájmu a některý z preparátů nabízíme možnost objednávky přes MASÉRNU BAZÉN. Stačí k nám doručit obvyklou formou své požadavky (email, formulář) do soboty 19,00 hod. a zboží si příští týden vyzvednete v masérně s 15% SLEVOU.
 • Vážení klienti, od 18.9. do 16.10. bude z důvodu mé nepřítomnosti v Kroměříži omezeno vydávání dárkových poukazů. Také se v těchto dnech nebude konat skupinové cvičení SM systému. Provoz dle objednávek u Pavla a Petra. Děkuji za pochopení – Radim a Míša Horenští ❤️🕉️🙏.

 • 2023-06-19
  Pozor, pozor – od 20.6. probíhá skupinové cvičení SM systému venku. Konečně se počasí umoudřilo. Více info na stánce…SM systém

 

 • 2023-03-01
  Reservio má nový vzhled a umožňuje udělat rezervaci ještě pohodlněji, intuitivněji. Přehledné filtrování podle kategorií služeb či zaměstnanců, kde okamžítě vidíte, kdo co za procedury poskytuje 🙂. https://maserna-bazen.reservio.com

 • 2020-11-02
  Pro toho, kdo si chce trochu dát do těla, jsem natočil cca 20min blok posilovacího cvičení. Inspiraci naleznete na kanále MASÉRNY BAZÉN na Youtube.
 • Nově nás můžete kontaktovat také přes Whatsapp na našem telefonním čísle 603 497 764
 • Pokud byste chtěli protáhnout tělo a zacvičit si doma, v době karantény, nabízím možnost inspirace na uvedených videiích 🙂
  protažení – rozcvička

  protažení zad – cviky v kleče
 • Od 25. května 2018 nabývá účinnosti Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Rád bych Vás tímto ubezpečil, že Vaše data jsou u nás jako v bavlnce :-). Veškeré Vámi zadané údaje (jméno, tel, email) jsou chráněny na serveru rezervačního systému Reservia a nejsou nikomu dalšímu podstupovány. Samozřejmě ani masérna nespí, a tak je pro Vás v masérně a na webu k přečtení „Vnitřní směrnice o nakládání s osobními údaji v Masérně“, kde se můžete dočíst, co je sbíráno, kam je co ukládáno a kdo k tomu má přístup. 
 • Pro milovníky masáží je nově v nabídce masáž NAHŘÁTÝMI LÁVOVÝMI KAMENY. Více info k proceduře zde.
lávové kameny      
 • Novinka v masérně- dětské OTC orthotics stélky. Nebývale stabilní vkládací 3/4 stélka. Více info na stránce SUPERFEET                                                                                                                         OTC
 • Nově jsme zařadili do nabídky kvalitní preparáty od firmy Vitaharmony, které můžete zakoupit v masérně s 15% SLEVOU. Jedná se zejména o Chlorellu i Spirulinu, které pomáhají efektivně odbourávat nežádoucí toxické látky a hlavně nebezpečné volné radikály. Poutají je na sebe a přirozenými cestami je odvádějí z těla pryč. Při kombinování chlorelly a spiruliny do těla dostáváme kompletní sortiment aminokyselin, ze kterých si pak naše tělo buduje vlastní bílkoviny. Chlorella je vhodnější tam, kde je třeba regenerace, doplnění živin či působit preventivně, spirulina je pro posílení vitality, spalování tuků. Ideální je kombinace obou. Více naleznete na odkazu vitamíny a minerály, nebo kliknutím zde.

chlorella

Letní dovolená

zkouška, zkouška, zkouška

Posted in Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Letní dovolená

Testovací příspěvek

Slouží k otestování toho, jak  a kde se zobrazují příspěvky

Posted in Novinky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Testovací příspěvek