Aktuálně z masérny

Podívejte se na aktuální informace a prodkukty. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme.

Podrobnosti

Wellness

Kokosovo čokoládová, Natural spa wax, Čokoládové masáže, o Medová masáž, a další.

Podrobnosti

Regenerace a zdraví

Lymfatické masáže, Masáže, Cvičení, Cvičení dle Mojžíšové, a další.

Podrobnosti

Ostatní

Podiatrie, Aromaterapie, Sm systém, Přírodní potravinové doplňky

Podrobnosti

Aktuálně z masérny

Případná omezení provozu:

Aktuálně – OMEZENÍ PROVOZU OD 12.8. DO 23.8.2019

Info na telefonu 603 497 764, sms, mejlík nebo v on-line kalendáři zde.

Nechodí Vám “Občasník z Masérny” s aktuálními informacemi, slevami, atd.? Přihlášení k odběru zde.

  
 • Pro všechny naše klienty máme něco. Klimatizace jede a pokud by měl někdo potřebu teplého zábalu, tak je připraven 😉😍😘.

 

 • Milí příznivci cvičení spirální stabilizace,
  od 21.5. začínáme cvičit venku na čerstvém vzduchu. Pršet by nemělo, ale raději si vezměte nějakou lehkou bundu nebo mikinu. Budeme se scházet na tenisovém kurtu u atletického stadionu, vždy v úterý od 18.30-19.30. Na stadion vcházejte brankou z Vrchlického ulice. Hole i podložky budou k dispozici.
  Budu se na Vás těšit. MíšaPro ty z Vás, kteří přijedou autem – pohodlně lze zaparkovat před knihovnou Kroměřížska.
 • Vážení klienti, 
  Aktuálně výchází nové číslo časopisu Aromaterapie 2/2019. (zobrazit elektronickou verzi můžete kliknutím na obrázek). 
  V tomto čísle naleznete novinku určenou zejména pro cyklisty. ONRIT, díky obsahu účinných složek éterických olejů působí protizánětlivě a urychluje hojení. Dále nám pan Hádek udělá jasno v heřmánkových olejích. Také se můžete dočíst o aromaprostředcích na domácí úklid jako například Orange Acidol na vodní kámen, nebo éteráčky na “voňavé vysávání” pod názvem Aromisan či léty prověřený čistič Orange Sanitol. Také si něco pošpitáme přírodních antibioticích jako například CANDIOLU, Dále o novinkách z řady péče o domácí mazlíčky jako hojivé a masážní balzámy, antiparazitální přípravky aj. To vše naleznete v tomto čísle. No a již tradičně – SLEVU celých 15% na téměř celý sortiment z dílny pana Hádka přinášíme  všem Našim klientům, kteří si zboží objednají U Nás (mejlíkem, přes kontaktní formulář, či osobně). V masérně budou dva objednací termíny a to 11.5. a 25.5.   
  S pozdravem a v úctě Radim Horenský ❤☯.
 • Od 25. května 2018 nabývá účinnosti Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Rád bych Vás tímto ubezpečil, že Vaše data jsou u nás jako v bavlnce :-). Veškeré Vámi zadané údaje (jméno, tel, email) jsou chráněny na serveru rezervačního systému Reservia a nejsou nikomu dalšímu podstupovány. Samozřejmě ani masérna nespí, a tak je pro Vás v masérně a na webu k přečtení „Vnitřní směrnice o nakládání s osobními údaji v Masérně“, kde se můžete dočíst, co je sbíráno, kam je co ukládáno a kdo k tomu má přístup. 

 

 • Od 17. září začíná s provozem sauny zvýhodněná nabídka masáží SAUNA + MASÁŽ = SLEVA 50 Kč. Od pondělí do pátku můžete využít slevy na masáž u Pavla či Adélky. Stačí si vyzvednout v pokladně sauny kartičku na sleva a ta Vám bude při placení masáže odečtena.  

 

 • Pro milovníky masáží je nově v nabídce masáž NAHŘÁTÝMI LÁVOVÝMI KAMENY. Více info k proceduře zde.

  lávové kameny

  lávové kameny

 • Novinka v masérně- dětské OTC orthotics stélky. Nebývale stabilní vkládací 3/4 stélka. Více info na stránce SUPERFEET                                                                                                                         OTC
 • Přidána stránka pro příznivce SM systému (nově nazýván systém spirální stabilizace). Více naleznete na odkazu SM systém nebo kliknutím zde.lano
 • Nově jsme zařadili do nabídky kvalitní preparáty od firmy Vitaharmony, které můžete zakoupit v masérně s 15% SLEVOU. Jedná se zejména o Chlorellu i Spirulinu, které pomáhají efektivně odbourávat nežádoucí toxické látky a hlavně nebezpečné volné radikály. Poutají je na sebe a přirozenými cestami je odvádějí z těla pryč. Při kombinování chlorelly a spiruliny do těla dostáváme kompletní sortiment aminokyselin, ze kterých si pak naše tělo buduje vlastní bílkoviny. Chlorella je vhodnější tam, kde je třeba regenerace, doplnění živin či působit preventivně, spirulina je pro posílení vitality, spalování tuků. Ideální je kombinace obou. Více naleznete na odkazu vitamíny a minerály, nebo kliknutím zde.

chlorella