Aktuálně z masérny

Podívejte se na aktuální informace a prodkukty. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme.

Podrobnosti

Wellness

Kokosovo čokoládová, Natural spa wax, Čokoládové masáže, o Medová masáž, a další.

Podrobnosti

Regenerace a zdraví

Lymfatické masáže, Masáže, Cvičení, Cvičení dle Mojžíšové, a další.

Podrobnosti

Ostatní

Podiatrie, Aromaterapie, Sm systém, Přírodní potravinové doplňky

Podrobnosti

Aktuálně z masérny

Případná omezení provozu:

Bez omezení. 
Aktuální info na telefonu 603 497 764, sms, mejlík nebo v on-line kalendáři zde.

    

Vážení klienti masérny,

dovoluji si Vás vyrušit v tomto čase a zaslat Vám nějaké informace z masérny, které by pro Vás mohli být užitečné.

 • Mnozí z Vás rádi využívají poukazu na masáže, jako vhodné formy obdarování svých blízkých nebo sebe. Pakliže máte o poukaz zájem, rádi Vám jej do následujícího dne připravíme, na Vámi určenou částku (nebo proceduru) a udané jméno, pokud nám doručíte potřebné údaje. Objednávky na poukazy budou přijímány do 20. prosince 2017. Veškeré info ohledně poukazů naleznete také na našem webu https://www.masernabazen.cz/darkove-poukazy/.
 • S novým, posledním letošním číslem časopisu Aromaterapie 4/2017, vstoupila v platnost i 10ti % SLEVA na většinu dodávaných preparátů, olejů a aromaterapeutické kosmetiky. Pokud budete chtít cokoliv z nabídky firmy objednat, rádi Vám přidáme dalších 8 % SLEVU. Slevy se budou týkat Vašich objednávek (mejlík, formulář, ústně v masérně), které k nám do masérny dorazí do těchto dvou objednacích termínů. První uzavírka objednávek bude 29. listopadu do 20,00 hod. Druhá pak 7. prosince do půlnoci. Po tomto datu budou objednávky vyřizovány až v lednu 2018. Připojuji v obrázku časopisu odkaz na jeho stažení. Dále vkládám odkaz na e-shop firmy, pro nakouknutí a inspiraci ♥ http://eshop.karelhadek.eu/.
 • Provozní doba masérny v prosinci bude následující. Běžný provoz do pátku 22. prosince do 18,30 hod. V období Vánočních svátků bude k dispozici Jakub, a to pouze ve středu 27.12. po celý den. Pak masérna uzavírá a bude se těšit na první klienty roku 2018 od úterý 2. ledna 8,30 ráno.
 • Jak si mnozí z Vás již všimli, on-line rezervační systém masérny nabízí již nějaký týden možnost bezplatného založení si klientského účtu. Odpadne Vám tak nutnost neustálého vepisování Vašich nacionále při provádění rezervace. Jednoduše také uvidíte na jednom místě, které rezervace máte už provedené a můžete jednoduchým způsobem rezervace rušit.
 • No a nejlepší na konec. Je mi ctí přivítat v našem kolektivu Adélku. Tato žena a spřízněná duše bude pečovat o Vaše tělíčka v úterky a čtvrtky. Rezervace k ní je možná přes všechny komunikační kanály masérny vč. rezervačního systému Reservio.

A tak mi dovolte Vám poděkovat nejen za Váš čas k přečtení těchto informací, ale také Vám popřát (i za Jakuba a Adélku) i dostatek klidu k zastavení se, zamyšlení se, bilanci kudy kam. K uvědomění si všeho dobrého kolem nás a v nás. Adventní čas je k tomu jako stvořený ♥. Samozřejmě popřeji i úspěšné přípravy na Vánoce, úspěšné nákupy, užívejte procházek osvětlenými městy, dobrých punčů a svařených vín, prostě mějte se moc krásně.
S úctou, láskou a pokorou Radim Horenský 🕉❤☯

     

 • Od 19. září začíná s provozem sauny zvýhodněná nabídka masáží SAUNA + MASÁŽ = SLEVA 50 Kč. Od pondělí do pátku můžete využít slevy na masáž u Jakuba. Stačí si vyzvednout v pokladně sauny kartičku na sleva a ta Vám bude při placení masáže odečtena. 
 • Pro milovníky masáží je nově v nabídce masáž NAHŘÁTÝMI LÁVOVÝMI KAMENY. Více info k proceduře zde.

  lávové kameny

  lávové kameny

 • Novinka v masérně- dětské OTC orthotics stélky. Nebývale stabilní vkládací 3/4 stélka. Více info na stránce SUPERFEET                                                                                                                         OTC
 • Přidána stránka pro příznivce SM systému (nově nazýván systém spirální stabilizace). Více naleznete na odkazu SM systém nebo kliknutím zde.lano
 • Nově jsme zařadili do nabídky kvalitní preparáty od firmy Vitaharmony, které můžete zakoupit v masérně s 15% SLEVOU. Jedná se zejména o Chlorellu i Spirulinu, které pomáhají efektivně odbourávat nežádoucí toxické látky a hlavně nebezpečné volné radikály. Poutají je na sebe a přirozenými cestami je odvádějí z těla pryč. Při kombinování chlorelly a spiruliny do těla dostáváme kompletní sortiment aminokyselin, ze kterých si pak naše tělo buduje vlastní bílkoviny. Chlorella je vhodnější tam, kde je třeba regenerace, doplnění živin či působit preventivně, spirulina je pro posílení vitality, spalování tuků. Ideální je kombinace obou. Více naleznete na odkazu vitamíny a minerály, nebo kliknutím zde.

chlorella