Aktuálně z masérny

Podívejte se na aktuální informace a prodkukty. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme.

Podrobnosti

Wellness

Kokosovo čokoládová, Natural spa wax, Čokoládové masáže, o Medová masáž, a další.

Podrobnosti

Regenerace a zdraví

Lymfatické masáže, Masáže, Cvičení, Cvičení dle Mojžíšové, a další.

Podrobnosti

Ostatní

Podiatrie, Aromaterapie, Sm systém, Přírodní potravinové doplňky

Podrobnosti

Aktuálně z masérny

Případná omezení provozu:

Aktuálně bez omezení.
Info na telefonu 603 497 764, sms, mejlík nebo v on-line kalendáři zde.

  
 • Vážení klienti masérny,právě vychází časopis Aromaterapie 1/2019. A tak si Vás dovoluji upozornit na pár novinek.
  V tomto čísle naleznete 2 nové preparáty v péči o intimní hygienu. A sice MONTANISS a LUCALEN.
  Dále se do prodeje dostává velmi příjemný preparát pod názvem „vůně spánku“, který mnoho z Vás obdrželo vánočním dárkem.
  S přicházejícím jarem mohou některé z Vás zaujmout preparát z řady Aromaflora (např. Plan-protector). A ani řada Aromafauna nezůstává pozadu se svými preparáty o naše domácí mazlíčky (tasemnice, paraziti, desinfekce, aj.)
  No a to nejdůležitější – SLEVU celých 12% na téměř celý sortiment z dílny pana Hádka přinášíme těm našim klientům, kteří si zboží objednají u nás (mejlíkem , přes kontaktní formulář, či osobně). V masérně budou dva objednací termíny a to 17.2. a 3.3. pokud k nám Vaše objednávka doputuje do 20,00 hod.
  Jarní prázdniny a omezení provozu
  Od 25.2 začínají v našem okrese jarní prázdniny. Ale i přesto, že Já a Adélka budeme v tomto období se svými rodinami, provoz omezen nebude. K dispozici bude Pavel a to celých 5 dnů v týdnu.
 • Nové možnosti objednacích termínů.
  Vážení klienti, díky Pavlovi můžeme nabídnout termíny na masáž i v takové dny jako NEDĚLE, či v týdnu PŘES POLEDNE. Stačí nakouknout do rezervačního systému a pohodlně si vybrat 🤩👍☯️ https://www.masernabazen.cz/kontakt/rezervace/

 

 

 • Od 25. května 2018 nabývá účinnosti Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Rád bych Vás tímto ubezpečil, že Vaše data jsou u nás jako v bavlnce :-). Veškeré Vámi zadané údaje (jméno, tel, email) jsou chráněny na serveru rezervačního systému Reservia a nejsou nikomu dalšímu podstupovány. Samozřejmě ani masérna nespí, a tak je pro Vás v masérně a na webu k přečtení „Vnitřní směrnice o nakládání s osobními údaji v Masérně“, kde se můžete dočíst, co je sbíráno, kam je co ukládáno a kdo k tomu má přístup. 

 

 • Od 17. září začíná s provozem sauny zvýhodněná nabídka masáží SAUNA + MASÁŽ = SLEVA 50 Kč. Od pondělí do pátku můžete využít slevy na masáž u Pavla či Adélky. Stačí si vyzvednout v pokladně sauny kartičku na sleva a ta Vám bude při placení masáže odečtena.  

 

 • Pro milovníky masáží je nově v nabídce masáž NAHŘÁTÝMI LÁVOVÝMI KAMENY. Více info k proceduře zde.

  lávové kameny

  lávové kameny

 • Novinka v masérně- dětské OTC orthotics stélky. Nebývale stabilní vkládací 3/4 stélka. Více info na stránce SUPERFEET                                                                                                                         OTC
 • Přidána stránka pro příznivce SM systému (nově nazýván systém spirální stabilizace). Více naleznete na odkazu SM systém nebo kliknutím zde.lano
 • Nově jsme zařadili do nabídky kvalitní preparáty od firmy Vitaharmony, které můžete zakoupit v masérně s 15% SLEVOU. Jedná se zejména o Chlorellu i Spirulinu, které pomáhají efektivně odbourávat nežádoucí toxické látky a hlavně nebezpečné volné radikály. Poutají je na sebe a přirozenými cestami je odvádějí z těla pryč. Při kombinování chlorelly a spiruliny do těla dostáváme kompletní sortiment aminokyselin, ze kterých si pak naše tělo buduje vlastní bílkoviny. Chlorella je vhodnější tam, kde je třeba regenerace, doplnění živin či působit preventivně, spirulina je pro posílení vitality, spalování tuků. Ideální je kombinace obou. Více naleznete na odkazu vitamíny a minerály, nebo kliknutím zde.

chlorella