Aktuálně z masérny

Podívejte se na aktuální informace a prodkukty. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme.

Podrobnosti

Wellness

Kokosovo čokoládová, Natural spa wax, Čokoládové masáže, o Medová masáž, a další.

Podrobnosti

Regenerace a zdraví

Lymfatické masáže, Masáže, Cvičení, Cvičení dle Mojžíšové, a další.

Podrobnosti

Ostatní

Podiatrie, Aromaterapie, Sm systém, Přírodní potravinové doplňky

Podrobnosti

Aktuálně z masérny

Případná omezení provozu:
aktuálně bez omezení.
Info (SMS, Whatsapp, tel.) 603 497 764, mejlík nebo v on-line kalendáři zde.

Nechodí Vám “Občasník z Masérny” s aktuálními informacemi, slevami, atd.? Přihlášení k odběru zde.

 • 2021-09-11
  Vážení příznivci aromaterapie a vůbec vědomé péče o tělo. Právě vyšel čtvrtletník Aromaterapie 3/2021 (celé číslo ke stažení zde). Z jeho obsahu mě zaujaly účinky komonicové éterického oleje, opravdovou lahůdkou se zdá být NOVINKA – éterický olej z modrého cypřiše. Zajímavé počtení nabízí o článek o mém oblíbeném pačuliovém é.o. Dále pak spoustu užitečných rad v péči o tělo a jeho pokožku. Pokud chcete mít základní přehled o rostlinných olejích a jejich využití, nabízí se v tomto vydání hned několik článků na toto téma (mrkvový olej, olej z pšeničných klíčků, D-panthenol, rostlinné oleje v kuchyni). A tak nezbývá než popřát zajímavé počtení a pokud Vás něco ze sortimentu zaujme, budeme se těšit na Vaše objednávky provedené přes náš email, formulář, apod.
  Tradičně ve dvou termínech s 15% SLEVOU (na přípravky slevou označené)  a to
  13.9. a 26.9. vždy do 20,00 hod.


 • 2021-08-17
  Letní pozdravení všem klientům masérny naleznete ve svých emailových schránkách. Pokud se Vám zatoulalo (spam, hromadná pošta) můžete se jej přečíst na odkazu zde: https://mailchi.mp/56c8132f161d/obasnk-z-masrny
  Mějte se všichni moc dobře 🙏.

 • 2021-06-21
  Při vyšších teplotách dopřáváme výdobytku klimatizace sobě i klientům v masérně 🙂
 • 2021-06-07
  Od 8.6. začíná opět skupinové cvičení SM systému. Více informací na stránce. Těšíme se!
 • 2021-05-12
  S vydáním nové čísla časopisu Aromaterapie (dostupné v masérně případně na odkazu zde) naleznete mnoho zajímavého. Já jsem nadšen z pelyňkového oleje a pojednání o mém milovaném cedrovém oleji také potěšilo. Mimo uvedené naleznete také téma svědivosti pokožky, problematika péče o intimní partie a také péče o pokožku na sluníčku.
  V souvislosti s tím také vstupuje v platnost akční sleva. Objednávky provedené přes nás (email, kontaktní formulář, osobně) SLEVA 15% v termínech 15.5. a 29.5. Budeme se těšit, děkujeme🙏.

 • 2021-05-01
  Vážení klienti,
  se ‘svolením Vlády ČR‘ otvíráme dveře naší provozovny od 3.5. a věřte, že se na Vás hoooodně těšíme 😉😊😇.I když věříme, že společné bytí v masérně probíhá vždy ve vzájemné důvěře, přesto, abychom dodrželi nařízená opatření pro provoz, si Vás dovolujeme upozornit, že provedením elektronické rezervace čestně prohlašujete že… prostě že jste zdrávi a že můžete na masáž. Celé čestné prohlášení na stránce zde.
  Děkuji mnohokráte za pochopení 🙏 Radim Horenský

 • 2021-03-19
  Vážení všichni co jste s námi. Malé jarní info z masérny právě zasláno 🙏. Budeme se těšit, až se budeme moci s Vámi vidět 😀. Chybíte nám… 🕉 🖐.

 

 

 

 

 • 2020-11-02
  Pro toho, kdo si chce trochu dát do těla, jsem natočil cca 20min blok posilovacího cvičení. Inspiraci naleznete na kanále MASÉRNY BAZÉN na Youtube.
 • 2020-10-02 
  Jsem potěšen, pozvat všechny klienty, kteří touží po vyrovnání svých energetických hladin, na cvičení kolegy Pavla.
  Pavel není jen šikovný masér, ale také už nějaký ten rok cvičí Taichi (mimo jiné).😉
  Vážení klienti, dovoluji si Vás pozvat na ranní cvičení Tai chi, Chi gong v pondělí od 6:30 do 7:30.😍
  Přijďte si rozpohybovat svá těla do nového dne. Rezervace na https://www.jogasberuskou.cz/taichi/
 • Nově nás můžete kontaktovat také přes Whatsapp na našem telefonním čísle 603 497 764
 • Pokud byste chtěli protáhnout tělo a zacvičit si doma, v době karantény, nabízím možnost inspirace na uvedených videiích 🙂
  protažení – rozcvička

  protažení zad – cviky v kleče
 • Od 25. května 2018 nabývá účinnosti Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Rád bych Vás tímto ubezpečil, že Vaše data jsou u nás jako v bavlnce :-). Veškeré Vámi zadané údaje (jméno, tel, email) jsou chráněny na serveru rezervačního systému Reservia a nejsou nikomu dalšímu podstupovány. Samozřejmě ani masérna nespí, a tak je pro Vás v masérně a na webu k přečtení „Vnitřní směrnice o nakládání s osobními údaji v Masérně“, kde se můžete dočíst, co je sbíráno, kam je co ukládáno a kdo k tomu má přístup. 
 • Pro milovníky masáží je nově v nabídce masáž NAHŘÁTÝMI LÁVOVÝMI KAMENY. Více info k proceduře zde.
lávové kameny      
 • Novinka v masérně- dětské OTC orthotics stélky. Nebývale stabilní vkládací 3/4 stélka. Více info na stránce SUPERFEET                                                                                                                         OTC
 • Přidána stránka pro příznivce SM systému (nově nazýván systém spirální stabilizace). Více naleznete na odkazu SM systém nebo kliknutím zde.lano
 • Nově jsme zařadili do nabídky kvalitní preparáty od firmy Vitaharmony, které můžete zakoupit v masérně s 15% SLEVOU. Jedná se zejména o Chlorellu i Spirulinu, které pomáhají efektivně odbourávat nežádoucí toxické látky a hlavně nebezpečné volné radikály. Poutají je na sebe a přirozenými cestami je odvádějí z těla pryč. Při kombinování chlorelly a spiruliny do těla dostáváme kompletní sortiment aminokyselin, ze kterých si pak naše tělo buduje vlastní bílkoviny. Chlorella je vhodnější tam, kde je třeba regenerace, doplnění živin či působit preventivně, spirulina je pro posílení vitality, spalování tuků. Ideální je kombinace obou. Více naleznete na odkazu vitamíny a minerály, nebo kliknutím zde.

chlorella