Aktuálně z masérny

Podívejte se na aktuální informace a prodkukty. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme.

Podrobnosti

Wellness

Kokosovo čokoládová, Natural spa wax, Čokoládové masáže, o Medová masáž, a další.

Podrobnosti

Regenerace a zdraví

Lymfatické masáže, Masáže, Cvičení, Cvičení dle Mojžíšové, a další.

Podrobnosti

Ostatní

Podiatrie, Aromaterapie, Sm systém, Přírodní potravinové doplňky

Podrobnosti

Aktuálně z masérny

Případná omezení provozu:

 Aktuální info na telefonu 603 497 764, sms, mejlík nebo v on-line kalendáři zde.

Vážení klienti, ve středu 27.6. odjíždím naslouchat učení a moudrům učitelů a tak v masérně nastane OMEZENÝ PROVOZ.
Do 12.7. nebude možné vystavit dárkový poukaz či předplatenku, také nebude možno objednat vitamíny a aromapreparáty.
Otevřeno bude mít Jakub i Adélka dle předchozích objednávek.
Děkuji za pochopení a budu se těšit… Radim Horenský

    

Vážení klienti,

 •  souvislosti s vydáním nového čísla čtvrtletníku Aromaterapie 2/2018 si Vás dovoluji upozornit na zajímavé rady v péči o pokožku (nejen), ale také na 7% slevu na uvedené preparáty z dílny pana Hádka. V masérně budou opět 2 objednací termíny. Vaše objednávky vyřídíme (formulář, email, osobně) se slevou v termínu 27.5. a 9.6. a rádi přidáme další 3% slevu (sečteno a podtrženo, celkem 10%). Celé číslo časopisu si můžete stáhnout zde nebo bude k dispozici zdarma v masérně. 
 • S nástupem prázdnin se blíží doba dovolených, a tak bych zde rád předeslal, kdo bude kdy mimo masérnu.
  • Radim Horenský nebude 27.6. – 4.7.; 5.7. – 11.7.; 30.7. – 3.8.; 13.8. – 17.8.
  • Jakub Zeman nebude 27.7. – 10.8.
  • Adélka Forýtková nebude 7.8. – 9.8.; 21.8 – 23.8.
 • Od 25. května 2018 nabývá účinnosti Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Rád bych Vás tímto ubezpečil, že Vaše data jsou u nás jako v bavlnce :-). Veškeré Vámi zadané údaje (jméno, tel, email) jsou chráněny na serveru rezervačního systému Reservia a nejsou nikomu dalšímu podstupovány. Samozřejmě ani masérna nespí, a tak je pro Vás v masérně a na webu k přečtení „Vnitřní směrnice o nakládání s osobními údaji v Masérně“, kde se můžete dočíst, co je sbíráno, kam je co ukládáno a kdo k tomu má přístup. 
 • Od 19. září začíná s provozem sauny zvýhodněná nabídka masáží SAUNA + MASÁŽ = SLEVA 50 Kč. Od pondělí do pátku můžete využít slevy na masáž u Jakuba. Stačí si vyzvednout v pokladně sauny kartičku na sleva a ta Vám bude při placení masáže odečtena. 
 • Pro milovníky masáží je nově v nabídce masáž NAHŘÁTÝMI LÁVOVÝMI KAMENY. Více info k proceduře zde.

  lávové kameny

  lávové kameny

 • Novinka v masérně- dětské OTC orthotics stélky. Nebývale stabilní vkládací 3/4 stélka. Více info na stránce SUPERFEET                                                                                                                         OTC
 • Přidána stránka pro příznivce SM systému (nově nazýván systém spirální stabilizace). Více naleznete na odkazu SM systém nebo kliknutím zde.lano
 • Nově jsme zařadili do nabídky kvalitní preparáty od firmy Vitaharmony, které můžete zakoupit v masérně s 15% SLEVOU. Jedná se zejména o Chlorellu i Spirulinu, které pomáhají efektivně odbourávat nežádoucí toxické látky a hlavně nebezpečné volné radikály. Poutají je na sebe a přirozenými cestami je odvádějí z těla pryč. Při kombinování chlorelly a spiruliny do těla dostáváme kompletní sortiment aminokyselin, ze kterých si pak naše tělo buduje vlastní bílkoviny. Chlorella je vhodnější tam, kde je třeba regenerace, doplnění živin či působit preventivně, spirulina je pro posílení vitality, spalování tuků. Ideální je kombinace obou. Více naleznete na odkazu vitamíny a minerály, nebo kliknutím zde.

chlorella