Aktuálně z masérny

Podívejte se na aktuální informace a prodkukty. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme.

Podrobnosti

Wellness

Kokosovo čokoládová, Natural spa wax, Čokoládové masáže, o Medová masáž, a další.

Podrobnosti

Regenerace a zdraví

Lymfatické masáže, Masáže, Cvičení, Cvičení dle Mojžíšové, a další.

Podrobnosti

Ostatní

Podiatrie, Aromaterapie, Sm systém, Přírodní potravinové doplňky

Podrobnosti

O mně / masérně / – Masérna bazén, Kroměříž, Radim Horenský

Masérna se nachází v přízemních prostorách krytého plaveckého bazénu v Kroměříži. Tyto prostory se pro Vás snažíme stále zvelebovat a poskytovat v nich služby na profesionální úrovni, a to od roku 2004. Stále dbáme o ladění nabídky a zdokonalování našich služeb. Neustále se účastníme různých seminářů
a školení.

V současné době působíme v masérně v tomto složení:

Radim Horenský, masáže Kroměříž, masérna Bazén

Radim Horenský

Jsem ročník 1975. Od roku 1995 jsem byl zaměstnancem soukromé rehabilitační ambulance, současně jsem provozoval od roku 1996 soukromou praxi a od roku 2002 jsem působil také jako masér hokejového sportovního klubu. Z důvodů lepšího uspokojení z práce, jsem se rozhodl od prosince r. 2004 opustit rehabilitační ambulanci a věnovat se své soukromé praxi v prostorách, které nyní navštěvujete. Jelikož mě má práce baví, měl jsem a mám tendence se stále vzdělávat a zdokonalovat. Za dobu svého působení jsem se účastnil řady seminářů a školení – např. reflexní terapie, pulsová diagnostika, polohování těla, protahování svalových skupin, zdravotní cvičení, cvičení dle Mojžíšové, seminář aurikuloterapie (ušní akupunktury), semináře fyzikální terapie a laserterapie, atd. Také se několik let se zájmem věnuji problematice nohou (podiatrie).
Rád za sebou vidím dobře odvedenou práci. Dovoluji si, s trochou nadsázky tvrdit, že pokud má sám zákazník prvořadý zájem na řešení problémů, tak je většinou možné i “nemožné”. Své spolupracovníky si pečlivě vybírám a sám si je školím (nebo spíše přeškoluji), aby zůstával zachován vysoký standard poskytovaných služeb.

Adéla Forýtková, masáže Kroměříž, masérna Bazén

Adéla Forýtková

Z vlastní zkušenosti vím, jak je důležité umět zastavit se, pečovat o sebe, dopřát si odpočinek. Sama jsem navštěvovala tuto masérnu jako klientka a v náročném období mi to velmi prospělo na těle i na duši. V roce 2016 jsem opustila svou původní profesi paní učitelky na 1. stupni ZŠ a vydala se jinou cestou, abych tak mohla být více sama sebou. Po absolvování masérského kurzu jsem od října 2017 začala spolupracovat s Radimem Horenským v jeho masérně. Jsem vděčná za to, že se od Radima mohu dál učit tomuto krásnému povolání, které mě naplňuje radostí.

Naučit se vnímat dobře své tělo a porozumět tomu, jak ke mně hovoří a co mi chce říct, je pro mne výzvou. Setkání člověka s člověkem v přítomném okamžiku, být tady jen pro něj a dopřát mu jen to nejlepší, podle toho, co právě potřebuje, to je opravdu moc pěkným posláním.

Pavel Bartík, masáže Kroměříž, masérna Bazén

Pavel Bartík

Jsem “kroměřížák” a narodil jsem se r. 1987. K masírování jsem se dostal v roce 2017 shodou náhod a přivedla mě touha pomáhat a být prospěšný lidem.

Masírování mě baví, a i když jsem masérem teprve krátce, rád vyslechnu každého klienta a věnuji mu maximální péči a pozornost. Rád naslouchám a pomáhám řešit problémy každodenního života. Domnívám se, že psychická a fyzická stránka člověka jsou neodlučitelná součást každého z nás, proto se při masáži snažím odbourat napětí a uvolnit ztuhlé svaly a nastolit psychický a fyzický soulad a harmonii. Uvolněné tělo pro mě znamená eliminaci stresu a nastolení rovnováhy v těle. Při masáži se snažím naladit na klienta přizpůsobit se jeho individuálním potřebám a přáním. Snažím se hledat příčiny problému a řešit je.
Jsem toho názoru, že poznání je nekonečné a i každý klient je jiný. Tudíž se snažím neustále zlepšovat a prohlubovat své znalosti. Velkým vzorem je mi pan Horenský, který má letité zkušenosti a je mým školitelem.

Ve volném čase se věnuji umění pohybu a práci s tělem. Rád tuto dovednost uplatním při masážích.