Aktuálně z masérny

Podívejte se na aktuální informace a prodkukty. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme.

Podrobnosti

Wellness

Kokosovo čokoládová, Natural spa wax, Čokoládové masáže, o Medová masáž, a další.

Podrobnosti

Regenerace a zdraví

Lymfatické masáže, Masáže, Cvičení, Cvičení dle Mojžíšové, a další.

Podrobnosti

Ostatní

Podiatrie, Aromaterapie, Sm systém, Přírodní potravinové doplňky

Podrobnosti

O mně / masérně / – Masérna bazén, Kroměříž, Radim Horenský

Masérna se nachází v přízemních prostorách krytého plaveckého bazénu v Kroměříži. Tyto prostory se pro Vás snažíme stále zvelebovat a poskytovat v nich služby na profesionální úrovni, a to od roku 2004. Stále dbáme o ladění nabídky a zdokonalování našich služeb. Neustále se účastníme různých seminářů
a školení.

V současné době působíme v masérně v tomto složení:

Radim Horenský, masáže Kroměříž, masérna Bazén

Radim Horenský

Jsem ročník 1975. Od roku 1995 jsem byl zaměstnancem soukromé rehabilitační ambulance, současně jsem provozoval od roku 1996 soukromou praxi a od roku 2002 jsem působil také jako masér hokejového sportovního klubu. Z důvodů lepšího uspokojení z práce, jsem se rozhodl od prosince r. 2004 opustit rehabilitační ambulanci a věnovat se své soukromé praxi v prostorách, které nyní navštěvujete. Jelikož mě má práce baví, měl jsem a mám tendence se stále vzdělávat a zdokonalovat. Za dobu svého působení jsem se účastnil řady seminářů a školení – např. reflexní terapie, pulsová diagnostika, polohování těla, protahování svalových skupin, zdravotní cvičení, cvičení dle Mojžíšové, seminář aurikuloterapie (ušní akupunktury), semináře fyzikální terapie a laserterapie, atd. Také se několik let se zájmem věnuji problematice nohou (podiatrie).
Rád za sebou vidím dobře odvedenou práci. Dovoluji si, s trochou nadsázky tvrdit, že pokud má sám zákazník prvořadý zájem na řešení problémů, tak je většinou možné i „nemožné“. Své spolupracovníky si pečlivě vybírám a sám si je školím (nebo spíše přeškoluji), aby zůstával zachován vysoký standard poskytovaných služeb.

Petr Šťovíček, masáže Kroměříž, masérna Bazén

Petr Šťovíček

Narodil jsem se ve Zlíně, roku 1966.
Koncem minulého desetiletí jsem se začal hlouběji zajímat o léčitelství, práci s energií a masáže. V roce 2009 jsem absolvoval masérský kurz. Vlivem okolností, se na „doklad o kvalifikaci maséra“ v „šuplíku“ 10 let prášilo a zůstalo jen u masírování přátel. Nyní, opět shodou okolností jsem měl možnost seznámit se s Radimem a jeho úžasnou masérnou.
Pod jeho vedením si vše osvěžit a začít se zdokonalovat v tomhle krásném poslání.

 
Pavel Bartík, masáže Kroměříž, masérna Bazén

Pavel Bartík

Jsem „kroměřížák“ a narodil jsem se r. 1987. K masírování jsem se dostal v roce 2017 shodou náhod a přivedla mě touha pomáhat a být prospěšný lidem.

Masírování mě baví, a i když jsem masérem teprve krátce, rád vyslechnu každého klienta a věnuji mu maximální péči a pozornost. Rád naslouchám a pomáhám řešit problémy každodenního života. Domnívám se, že psychická a fyzická stránka člověka jsou neodlučitelná součást každého z nás, proto se při masáži snažím odbourat napětí a uvolnit ztuhlé svaly a nastolit psychický a fyzický soulad a harmonii. Uvolněné tělo pro mě znamená eliminaci stresu a nastolení rovnováhy v těle. Při masáži se snažím naladit na klienta přizpůsobit se jeho individuálním potřebám a přáním. Snažím se hledat příčiny problému a řešit je.
Jsem toho názoru, že poznání je nekonečné a i každý klient je jiný. Tudíž se snažím neustále zlepšovat a prohlubovat své znalosti. Velkým vzorem je mi pan Horenský, který má letité zkušenosti a je mým školitelem.

Ve volném čase se věnuji umění pohybu a práci s tělem. Rád tuto dovednost uplatním při masážích.