Aktuálně z masérny

Podívejte se na aktuální informace a prodkukty. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme.

Podrobnosti

Wellness

Kokosovo čokoládová, Natural spa wax, Čokoládové masáže, o Medová masáž, a další.

Podrobnosti

Regenerace a zdraví

Lymfatické masáže, Masáže, Cvičení, Cvičení dle Mojžíšové, a další.

Podrobnosti

Ostatní

Podiatrie, Aromaterapie, Sm systém, Přírodní potravinové doplňky

Podrobnosti

O mně / masérně / – Masérna bazén, Kroměříž, Radim Horenský

Masérna se nachází v přízemních prostorách krytého plaveckého bazénu v Kroměříži. Tyto prostory se pro Vás snažíme stále zvelebovat a poskytovat v nich služby na profesionální úrovni, a to od roku 2004. Stále dbáme o vylepšování nabídky a zdokonalování našich služeb. Neustále se účastníme různých seminářů a školení.

V současné době působíme v masérně dva maséři, představení níže.

Radim Horenský

Od roku 1995 jsem byl zaměstnancem soukromé rehabilitační ambulance, současně jsem provozoval od roku 1996 soukromou praxi a od roku 2002 jsem působil také jako masér hokejového sportovního klubu. Z důvodů lepšího uspokojení z práce, jsem se rozhodl od prosince r. 2004 opustit rehabilitační ambulanci a věnovat se své soukromé praxi v prostorách, které nyní navštěvujete. Jelikož mě má práce baví, měl jsem a mám tendence se stále vzdělávat a zdokonalovat. Za dobu svého působení jsem se účastnil řady seminářů a školení – např. reflexní terapie, pulsová diagnostika, polohování těla, protahování svalových skupin, zdravotní cvičení, cvičení dle Mojžíšové, seminář aurikuloterapie (ušní akupunktury), semináře fyzikální terapie a laserterapie, atd. Také se několik let se zájmem věnuji problematice nohou (podiatrie).
Rád za sebou vidím dobře odvedenou práci v podobě referencí od svých zákazníků. Dovoluji si, s trochou nadsázky tvrdit, že pokud má sám zákazník prvořadý zájem na řešení problémů, tak je většinou možné i “nemožné”. Své spolupracovníky si pečlivě vybírám a sám si je školím (nebo spíše přeškoluji), aby zůstával zachován vysoký standard poskytovaných služeb.

Jakub Zeman

Masérství se věnuji prozatím pár let, přesto už jsem nasbíral mnoho zkušeností. Za důkaz tohoto tvrzení považuji řadu spokojených zákazníků. Stále navštěvuji nejrůznější kurzy, abych Vám mohl poskytovat více a více služeb v co možná nejvyšší kvalitě a dokázal co nejlépe porozumět Vašim problémům a přáním. Vždy jsem se zaměřoval na práci ve službách – rád dělám lidi šťastnými, masérství je podle mého úsudku služba nejvyšší, protože je v mé moci Vám pomoci od bolestí. Také si můžete přijít odpočinout a vychutnat relaxaci po náročném dni. Těším se na Vaši návštěvu a věřím, že budete spokojen/a a mohu slíbit, že vždy pro Vás udělám maximum.
Masérství podle mě není prací, ale posláním, není to jen o opakování několika pohybů, ale hlavně o citu a vjemu.

 

Několik foto pro orientaci