Aktuálně z masérny

Podívejte se na aktuální informace a prodkukty. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme.

Podrobnosti

Wellness

Kokosovo čokoládová, Natural spa wax, Čokoládové masáže, o Medová masáž, a další.

Podrobnosti

Regenerace a zdraví

Lymfatické masáže, Masáže, Cvičení, Cvičení dle Mojžíšové, a další.

Podrobnosti

Ostatní

Podiatrie, Aromaterapie, Sm systém, Přírodní potravinové doplňky

Podrobnosti

Německé Schein stélky

Firma SCHEIN

patří k největším evropským firmám, které se zabývají podiatrií. Firma byla založena německým ševcem v již roce 1879 a má kontinuálně rodinné vedení. Hlavní centrum firmy je v německém Remscheidu a dále spolupracuje a zastupuje i několik další firem (Ruckgaber, AteC-Shoes …). Firma nabízí celou řadu vybavení pro podiatry, ortopedy, protetiky i rehabilitační specialisty. Produkuje celou řadu vložek do bot a speciální obuv pro pacienty s postižením nohou. (oficiální web SCHEIN )

schein

Z toho sortimentu jsem do naší provozovny vybral modely vložek do společenské obuvi.

NovaPED business

schein_bussiness
jedná se o termoplastické stélky, které kompenzují tlaky na plosku nohy a vytvářejí optimální styčnou plochu mezi nohou a botou. Vložky jsou vyrobeny osvědčenou technologií, jsou tenké, přizpůsobené tvarům a struktuře společenské obuvi. Díky jejich nízké výšce je lze snadno vložit do většiny obuvi a získat tak optimální komfort nošení.
schein_men_bussiness
schein_women_bussiness

Model LADY

lady_schein
jsou to nové stélky, speciálně předformovány do lodiček. Nabízí oporu příčné i podélné klenby. Po nahřátí se tvarují na nohy. Díky jejich extrémní tenkosti není problém tyto stélky aplikovat do kterékoliv obuvi. Dodávány jsou ve dvou variantách – pro vysoký podpatek a pro nízký podpatek.
lady_2_schein
 

Model DANCE

dance_schein

tyto ploché stélky mají oporu příčné klenby. Díky upevňovacímu dílu, vybavenému suchým zipsem, lze snadno stélky předělat mezi několika páry obuvi.