Aktuálně z masérny

Podívejte se na aktuální informace a prodkukty. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme.

Podrobnosti

Wellness

Kokosovo čokoládová, Natural spa wax, Čokoládové masáže, o Medová masáž, a další.

Podrobnosti

Regenerace a zdraví

Lymfatické masáže, Masáže, Cvičení, Cvičení dle Mojžíšové, a další.

Podrobnosti

Ostatní

Podiatrie, Aromaterapie, Sm systém, Přírodní potravinové doplňky

Podrobnosti

Suché uhličité koupele

 

Omlouváme se všem klientům, ale rozhodli jsme se tuto proceduru od 1.4.2017 NEPOSKYTOVAT. Děkuji za pochopení – Radim Horenský

 

Speciální suchá plynová „koupel“ umožňuje hloubkové prohřátí a prokrvení kůže, vyplavuje tak pocením z těla řadu produktů látkové výměny z buněk.

K aplikaci slouží speciální neprůhledný igelitový pytel (mnou prodávané vaky mají atest jako prostředek zdravotnické techniky). Klient si odloží minimálně do spodního prádla a navleče se vleže do pytle. Ten se poté naplní oxidem uhličitým. V této “lázni“ zůstáváme obvykle 40 – 60 min. (dle zdravotního stavu, obtíží aj.). Příjemný a uklidňující je u koupele poslech relaxační hudby. Jedná se lázeňskou proceduru, která působí i protizánětlivě, urychluje hojení ran a pozitivně ovlivňuje funkci ledvin. Vlivem koupele dochází k opravdovému „omládnutí“ organismu. Podpoření metabolismu má mnoho pozitivních efektů jako na:

Cévní systém

Celkové zpružnění cév, žil a vlásečnic.; potlačení tvorby křečových žil; zlepšení prokrvení končetin; zlepšení prokrvení mozku.

Srdce

Zlepšení prokrvení srdce (stav po infarktu myokardu, angina pectoris), snížení hodnoty vysokého tlaku, odlehčení tlakového výkonu srdečního svalu.

Hormonální systém

Zvýšená produkce hormonů včetně sexuálních, potlačení všech klimakterických potíží, potlačení bolestí při menstruaci, úprava nepravidelného menstruačního cyklu.

Nervový systém

Celkové posílení nervového systému, odstranění neuróz, depresí, stavu vyčerpání, nespavosti, migrén, zlepšená činnost vegetativního nervového systému (dýchání, srdeční činnosti, činnost vnitřních orgánů), celkové posílení imunitního systému.

Svalstvo a kostra

Odstranění lymfatických otoků, potlačení revmatických potíží, pozitivní ovlivnění osteoporózy, ústupu bolestí svalů i kloubů.

Pokožka

Celkové zjemnění a zvláčnění pokožky, tlumení hyperpigmentace, stařeckých bradavic, ovlivnění celulitidy, urychlení hojení povrchových poranění a jizev po operaci, tlumení kožních projevů alergie, tlumení projevů lupénky, rychlejší hojení proleženin, bércových vředů, popálenin.

Uhličité koupele jsou vědecky podložená regenerační kůra, která je k dispozici všem, jimž záleží na jejich zdraví, kráse a úspěšnosti. Jsou vhodné pro všechny osoby, bez rozdílu věku. Je to pro pacienta velmi příjemná a naprosto bezpečná procedura, bezpečnější než např. plavání. Je vhodná pro ženy (i těhotné), pro muže i pro děti. Zejména pak je vhodná pro starší lidi, kteří mohou posílit svůj organismus bez jakéhokoliv rizika.

 

Přijďte si vyzkoušet tuto účinnou a příjemnou proceduru za velmi zajímavou cenu. Kdo má pytel na uhličité koupele např. z lázní, tak zaplatí pouze za aplikaci. Pro nové zákazníky – pytel se zakoupí pouze 1x při první proceduře a zůstává Vám do doby, než si ho mechanicky poškodíte.