Aktuálně z masérny

Podívejte se na aktuální informace a prodkukty. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme.

Podrobnosti

Wellness

Kokosovo čokoládová, Natural spa wax, Čokoládové masáže, o Medová masáž, a další.

Podrobnosti

Regenerace a zdraví

Lymfatické masáže, Masáže, Cvičení, Cvičení dle Mojžíšové, a další.

Podrobnosti

Ostatní

Podiatrie, Aromaterapie, Sm systém, Přírodní potravinové doplňky

Podrobnosti

Doporučuji

Aromaterapie

S ohledem na ty nejlepší zkušenosti doporučujeme a přijímáme objednávky od nestora Aromaterapie u nás – firmy Aromaterapie Karel Hadek. Koupelové a sprchovací oleje, preparáty na ošetření vlasů a pokožky hlavy, preparáty na ošetření zubů a dutiny ústní, preparáty k ošetření nohou, preparáty pro intimní hygienu, obličejové krémy, oleje a masky, masážní preparáty, proticelulitidové preparáty, dětská kosmetická řada, parfémy.

Kroměříž

Oficiální webové stránky www.mesto-kromeriz.cz.

Power Yoga

Jako vhodnou formu pohybových aktivit, pro člověka konajícího jednostranou práci, doporučuji takové cvičení, kde je rovnováha mezi protahováním a “zpevňováním”. Mimo jiné tuto moji představu naplňuje cvičení zvané Power Yoga. Cvičí se i na plaveckém bazéně, kde ji předcvičuje paní R. Hloušková. Obecné informace o tomto způsobu cvičení získáte na internetové adrese www.poweryoga.cz.

Ranč Kostelany

Jako příjemnou formu odpočinku považuji pobyt na Ranči Kostelany. Nabízí se zde možnost využití aquacentra, pobyt v přírodě zpestřený projížďkou na koni, restaurace včetně bowlingu a stylové ubytování. Více informací na oficiálních stránkách Ranče www.kostelany.cz.

HK Kroměříž

Za zajímavý sport považuji lední hokej. Proto zde nemůžou chybět ani oficiální stránky HK Kroměříž o. s. , www.hk.kromeriz.cz. Najdete zde jak rozpisy soutěží od nejmladších až po muže, tak i soupisky, informace o bruslení veřejnosti, odkazy na další sportovní i hokejové kluby, atd.

PL Bohnice

Spoustu užitečných informací na stránkách www.plbohnice.cz naleznou jak ti, co řeší nějaký svůj psychický problém či závislost, tak i zájemci o obor psychologie. Mnoho zajímavých doporučení, ale také meditace či relaxační hudbu.

Galerie Cesty ke světlu

Komu není neznámé jméno malíře Zdeňka Hajného a nebo ten, kdo má zájem shlédnout nesmírně zajímavé stránky, na kterých můžete vykonat virtuální prohlídku jeho Galerie Cesty ke světlu, či shlédnout nesmírně zajímavou a také poučnou prezentaci “vesmírných obrazců”, při které byly použity snímky NASA, nechť se pohodlně usadí a klikne zde.