Aktuálně z masérny

Podívejte se na aktuální informace a prodkukty. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme.

Podrobnosti

Wellness

Kokosovo čokoládová, Natural spa wax, Čokoládové masáže, o Medová masáž, a další.

Podrobnosti

Regenerace a zdraví

Lymfatické masáže, Masáže, Cvičení, Cvičení dle Mojžíšové, a další.

Podrobnosti

Ostatní

Podiatrie, Aromaterapie, Sm systém, Přírodní potravinové doplňky

Podrobnosti

Vitamíny a minerály

Doplňky stravy pro zdraví se slevou

Vážení klienti, každý kdo mě zná, tak ví, že nejsem příznivcem masivního pojídání multi vitamínových a multi minerálních doplňků stravy. Přesto jsem se rozhodl, po dobrých předchozích zkušenostech jak s firmou Vitaharmony, tak i s preparáty samotnými, Vám doporučit k objednání preparáty této firmy. Všechny preparáty se vyznačují solidní kvalitou, vysokým poměrem účinných látek a velmi rozumnou cennou. Pokud budete chtít z katalogu Vitaharmony objednat i cokoliv jiného než je stálá nabídka masérny, použijte k tomu například formulář pro objednání níže.

Preparáty v sezónní nabídce masérny

C komplex formula 500mg (sleva 10%), za cenu 80,- Kč
Denní dávka Vás stojí cca 2,6 Kč.

Vylepšená forma vitaminu C s pozvolným uvolňováním, doplněná o bioflavonoidy z plodů šípků, je optimalizovaná pro využití lidským organismem.  Postupné uvolňování Vitaminu C+ zvyšuje jeho efektivitu, přírodní bioflavonoidy a další účinné látky ze šípků zlepšují jeho vstřebávání i celkový účinek. Z bežné tablety obsahující vitamin C organismus využije jen takové množství, které potřebuje okamžitě. Zbytek bez užitku vyloučí.
Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a k tvorbě kolagenu pro funkci dásní, kůže a zubů. Chrání buňky před oxidativním stresem jako jeden z významných antioxidantů. Napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

 

lactomax

Lactomax® Double-laktobacily 4 mld.+ komplex vit. B – 60 cps., za cenu 339 250,- Kč
Denní dávka Vás stojí cca 8 Kč.

Vylepšený produkt s vyšším, dvojnásobným obsahem laktobacilů a bifidobakterií
v kapslích, které jsou vyrobeny speciální technologií Vcaps®. Tato technologie tvoří kapsle pouze z rostlinné celulózy bez želatiny, tedy jsou vhodné i pro vegetariány.
Kapsle mají velice nízký obsah vody a jsou tedy vhodné pro probiotické kultury, které jsou chráněny před vnějším prostředím.
Lactomax® Double efektivně doplní tyto přirozené složky střevní mikroflóry. které se za normálních podmínek vyskytují na sliznici střev.
Příjem laktobacilů a bifidobakterií se doporučuje při jejich úbytku způsobeném například léčbou antibiotiky, chemoterapeutiky, ale také při nedostatečné výživě.
Úbytek laktobacilů způsobuje poruchy biologické rovnováhy, která se může projevit nadýmáním, zácpou nebo průjmem.
Vitaminy skupiny B obsažené v tomto produktu přispívají navíc k normálnímu energetickému metabolismu a správné činnosti nervové soustavy.
Vitamin B2 chrání buňky před oxidativním stresem a snižuje míru únavy a vyčerpání.
Niacin napomáhá psychické činnosti, vitamin B6 neboli pyridoxin podporuje imunitu.  Vitamin B1 přispívá k normální činnosti srdce.

chia

Chia semínka 200 g, za cenu 67 60,-Kč
Denní dávka
Vás stojí maximálně cca 4 Kč.

Chia semínka, pocházející z rostliny šalvěj hispánská (Salvia hispanica L.), jsou zdrojem kvalitních bílkovin, obsahují vysoký podíl zdraví prospěšných omega 3 a 6 mastných kyselin ve velmi příznivém vzájemném poměru, obsahují vysoký podíl vlákniny a jsou bohatým zdrojem vitamínů (A, C nebo E) a minerálních látek (draslíku, vápníku, fosforu, hořčíku a železa). obsahují více omega-3 mastných kyselin než jakýkoliv jiný přírodní zdroj. Název „chia“ pochází z aztéckého slova „chian“, což v překladu znamená „olejnatý“. Pojmenování „chia“ je mayský výraz pro „sílu“. Tato semena byla také asi do roku 900 před n.l. používána v Mexiku jako měna, což jen dokazuje jejich vysokou cenu. Chia semínka patřila mezi čtyři nejdůležitější potraviny starověkých Aztéků – fazole, amarant, kukuřice a chia. Tato strava již v dávných dobách splňovala výživové požadavky stanovené dnešní Světovou zdravotnickou organizací.

Vlastnosti chia semínek:

obsahují přírodní antioxidanty
jsou výborným zdrojem energie
obsahují velké množství vlákniny
jsou lehce stravitelná
mají nízký glykemický index
mají vysoký obsah vápníku
snadno se skladují, nežluknou a mají dlouhou trvanlivost
nemají žádnou specifickou chuť – jsou vhodné do sladkých i slaných jídel
vhodné pro celiaky, diabetiky, vegetariány, vegany, těhotné i kojící ženy

Preparáty ve stále nabídce masérny – se slevou 15%

Chlorella i Spirulina, které pomáhají efektivně odbourávat nežádoucí toxické látky a hlavně nebezpečné volné radikály. Poutají je na sebe a přirozenými cestami je odvádějí z těla pryč. Při kombinování chlorelly a spiruliny do těla dostáváme kompletní sortiment aminokyselin, ze kterých si pak naše tělo buduje vlastní bílkoviny. Chlorella je vhodnější tam, kde je třeba regenerace, doplnění živin či působit preventivně, spirulina je pro posílení vitality, spalování tuků. Ideální je kombinace obou.

Rybí olej – želatinové tobolky, které obsahují olej ryb žijících v arktických vodách. Olej je bohatým zdrojem esenciálních omega-3 nenasycených mastných kyselin, a to zejména kyseliny eikosapentaenové (EPA) a dokosahexaenové (DHA). DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku a činnosti mozku. EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně. Vhodný je současný příjem antioxidantů, například vitaminu E.

chlorella

 

Chlorella XXL balení 450 tablet (cena 448 380Kč). Denní dávka Vás stojí cca 10Kč.
Produkt na oficiálních stránkách kliknutím zde.

 

 

ryba%c2%ad

 

Rybí olej XXL balení 150 tablet vítěz testu MF dnes (cena 239 204Kč). Denní dávka Vás stojí cca 1,4Kč.
Produkt na oficiálních stránkách kliknutím zde.

 

 

spirulina

 

Spirulina XXL balení 450 tablet (cena 409 348Kč). Denní dávka Vás stojí cca 9Kč. 
Produkt na oficiálních stránkách kliknutím zde.

 

 

Tyto 3 preparáty máme téměř vždy v masérně, připravené k odběru.

Věřím, že s preparáty budete spokojeni a za Vaše objednávky děkuji ♥♥♥.
Radim Horenský

 

 

Rádi vám také objednáme jakýkoliv produkt z katalogu firmy Vitaharmony, stačí poslat Vaši objednávku pomocí níže zobrazeného formuláře nebo na mejlík info@masernabazen.cz .

OBJEDNÁVKY vitamínů a minerálů SE SLEVOU